Siatki z drutu

Jeżeli nie znajdziesz sita jakiego szukasz wykonamy je dla ciebie indywidualnie

NILTECH oferuje szeroki zakres siatek z drutu. Siatki te wykonywane są z drutów o różnych średnicach, z różnych materiałów i w różnych typach splotów. Dostępne są w wielu rodzajach wykończeń, technik łączenia oraz formatach.

Typ splotu jest czynnikiem decydującym o pewności, że dana tkanina jest odpowiednia dla założonej aplikacji. Posiadając wieloletnie doświadczenie, możemy niejednokrotnie pomóc w doborze odpowiedniego sita o wysokiej jakości.

brand3

SITA


Elementy filtracyjne do mechanicznego procesu przesiewania, sortowania, odwadniania, filtrowania, itp.
Filtrację możemy uzyskać poprzez zastosowanie materiałów takich jak: siatki plecione, siatki bezoczkowe ( o splocie holenderskim ), blachy perforowane oraz sita szczelinowe. Wszystkie z powyższych znajdziecie Państwo w naszym asortymencie.

 alt=

FILTRY I WYROBY Z SIT


Posiadając wieloletnie doświadczenie w obróbce sit, firma Niltech oferuje również wkłady filtracyjne i filtry …

brand2

USŁUGI


Firma NILTECH wykonuje profesjonalną regenerację filtrów oraz pokładów sitowych. Bogato wyposażony park maszynowy pozwala na precyzyjne spawanie blach o grubości poniżej 1 mm. Nowoczesne mikrozgrzewarki oraz mikrospawarki dają możliwość spawania metali kolorowych, napawania narzędzi oraz form wtryskowych do twardości 70 HRC.

Copyright © 2024 - Niltech - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WEBTEC Agencja Interaktywna
Przejdź do pełnej tabeli rozmiarowej